sprzęt

sprzęt · 19.06.2023
Horze to marka, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu jeździeckiego. Firma, która powstała w Finlandii, szybko zdobyła uznanie na międzynarodowym rynku, łącząc w swoich produktach funkcjonalność, komfort, styl i innowacje. Filozofia Horze opiera się na przekonaniu, że jeździectwo jest nie tylko sportem, ale także stylem życia. To przekonanie jest widoczne w każdym produkcie Horze - od siodła po odzież jeździecką. Wszystko jest zaprojektowane...

sprzęt · 09.07.2020
Derka stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia konia. Jeżeli posiadamy to zwierzę musimy nie tylko wiedzieć, czym jest, ale też znać jej odmiany i dopasowywać je do warunków, przed którymi jest stawiane nasze zwierzę. Czym dokładnie jest więc derka i kiedy sięgnąć po każdy z jej głównych rodzajów? Na opisaniu tego skupimy się w naszym artykule.

sprzęt · 15.01.2020
Niezależnie od tego, czy ochraniacze jeździeckie służą do klasycznej, rekreacyjnej jazdy, czy tez mają stanowić wsparcie pęcin, specyficzne dla danej dyscypliny – stanowią jeden z ważnych akcesoriów potrzebnych do jazdy. Przed zakupem warto jednak poznać specyfikę ochraniaczy i ich dokładne zastosowanie. Po co koniom ochraniacze? Kiedy są naprawdę niezbędne?